סיבים אופטיים

אנו שומעים הרבה על סיבים אופטיים, אך רובנו אינם מבינים מה זה סיבים אופטיים, למה הם משמשים ולמה הם כל כך חשובים בתחום תשתיות התקשורת.
אז בואו נעשה קצת סדר בראש לגבי סיבים אופטיים.

בימי קדם תקשורת למרחקים התבצעה באמצעות הבערת מדורות או שימוש ביוני דואר, מן הסתם ברור שיכולותיה היו מוגבלות ביותר. אך ככל שהתקדמנו יותר מבחינה טכנולוגית, כך פיתחנו שיטות תקשורת מתקדמות יותר. בתחילה בעזרת אותות חשמליים על כבלי נחושת, ולאחר מכן תקשורת רדיו אלחוטית. בשנות השבעים עשינו קפיצת דרך עם המצאת הסיבים האופטיים, למרות שעוד היינו רחוקים מהבנת הפוטנציאל שלהם. הסיבים האופטיים אפשרו לנו צורת תקשורת חדשה בעזרתה ניתן להעביר אותות באמצעות אור על גבי סיבי זכוכית במקום שימוש באותות חשמליים.

 

לשימוש בסיבים האופטיים ישנם יתרונות רבים ובמהרה הפכו לאמצעי מקובל בתחום תשתיות התקשורת. וככל שהתקשורת התפתחה והפכה לדיגיטלית, ובמקביל גברה גם התלות שלנו בתקשורת, כך הסיבים האופטיים הפכו לנחוצים יותר ויותר בתחום תשתיות התקשרות.

 

סיבים אופטיים מאפשרים לנו להעביר כמויות רבות של מידע במהירות אדירה ובפס רחב. לכן אין זה מפתיע שהם דבר חשוב מאוד בתשתיות האינטרנט. אך זהו אינו היתרון היחידי, סיבים אופטיים אינם פולטים קרינה אלקטרומגנטית, הם חסינים להפרעות חיצוניות ועמידים בפני מים ולחות.

 

היום לא ניתן לדבר על תשתיות תקשורת מבלי לדבר על סיבים אופטיים. ספקי תשתיות האינטרנט מרבים להשתמש בטכנולוגיה זו והיא נגישה גם עבור המשתמש הביתי וגם עבור הלקוחות העסקיים והמוסדיים אשר תלויים בתשתיות תקשורת אמינות ומהירות. גם אנו בחברת סיב פתרונות תקשורת מרבים להשתמש בטכנולוגיה זו. בעזרתה אנו יכולים להעניק לכם יכולות תקשורת מתקדמות המתאימות לצרכים של עולם העסקים המודרני.

צרו איתנו קשר

מהירות העברת מידע

עד למהירות מרבית של 10–20 גיגהבייט לשנייה.

קיבולת capacity

יכולת לחבר מספר גדול מאוד של מכשירים

השהיה קצרה latency low

זמן השהיה קצר של 1 מילישנייה, כך שהעברת המידע כמעט רציפה

נתב Technicolor DGA2232

technicolor dga2232

Technicolor DGA2232 נתב Technicolor DGA2232 מיועד ללקוחות Partner Fiber עד מהירות 1,000Mb הנתב גם תומך בתשתית ADSL/VDSL במהירות 100Mb תמיכה בטלפון ביתי מסוג VOB רשת

פריסת סיבים אופטיים

פריסת סיבים אופטיים

פריסת סיבים אופטיים – מפת איזורי פרישת רשתות מתקדמות פריסת סיבים אופטיים היא תהליך של התקנת סיבים אופטיים באזור שיספק אינטרנט מהיר. אנשים המתגוררים באזורים